Kytice s vlčími máky Bakulin Nikolaj
POPIS: Olej na desce, rozměr 65 x 68 cm, signováno vlevo dole N. Bakulin, zaskleno.Vzadu razítko autora. Odhadní cena 15 000 - 20 000 Kč
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 23 000 Kč |
Číslo položky:5325