Kytice s vlčími máky
Kytice s vlčími máky
Kytice s vlčími máky
Kytice s vlčími máky
Kytice s vlčími máky
Kytice s vlčími máky
+ 1

Kytice s vlčími máky Bakulin Nikolaj

POPIS: Olej na desce, rozměr 65 x 68 cm, signováno vlevo dole N. Bakulin, zaskleno.Vzadu razítko autora. Odhadní cena 15 000 - 20 000 Kč
O AUTOROVI: Narodil se 29. 3. 1896 v Moskvě a zemřel v roce 1962 v Praze. V letech 1914 – 1915 studoval na Akademii v Moskvě, 1921 – 1922 na vysokém učení technickém v Praze, 1922 –... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 29. 3. 1896 v Moskvě a zemřel v roce 1962 v Praze. V letech 1914 – 1915 studoval na Akademii v Moskvě, 1921 – 1922 na vysokém učení technickém v Praze, 1922 – 1928 na Akademii výtvarného umění v Praze u Obrovského. Maloval hlavně podobizny. Byl přednostou malířské školy při Ruské akademii věd v Praze, starostou Svazu ruských výtvarných umělců, jejich výstav se účastnil. Kreslil též pro ruské časopisy. Tomanův slovník
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 23 000 Kč
Číslo položky:5325