Kytice u okna Dovrtěl .
POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry : 46 x 39 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:9138
800 Kč | 18. 11. 2019 19:18:57 | |