Kytice v květináči Jaroš Josef

POPIS: Olej na papíře fixováno na lepence, rozměr 41 x 28,5 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
O AUTOROVI: 6.3.1898 - 1956
O AUTOROVI: 6.3.1898 - 1956
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:18301
Žádné příhozy