Kytice ve váze Jaroš Josef
POPIS: Olej na plátně, rozměr 33 x 29,5 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 100 Kč |
Číslo položky:17685
1 100 Kč | 14. 5. 2023 08:20:28 | |
1 000 Kč | 12. 4. 2023 08:59:49 | |