Kytice vlčích máků

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 77 x 60 cm, signováno vpravo nahoře Pokorný
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:5577