Pražské panorama - Velký formát Lachout Vlastislav
POPIS: Olej na plátně, rozměr 81,5 x 99 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
Aktuální cena: | 4 800 Kč |
11. 11. 2024 21:58:00
Číslo položky:21052
4 800 Kč | 15. 9. 2024 10:41:09 | |