Pražské panorama - Velký formát
+ 1

Pražské panorama - Velký formát Lachout Vlastislav

POPIS: Olej na plátně, rozměr 81,5 x 99 cm, malba poškozena
O AUTOROVI: Vlastislav Lachout Narodil se 13. 2. 1935 v Kyjích u Prahy Malíř, restaurátor. Studoval u profesorů O. Oplta, K. Součka a M. Holého na AVU v Praze. V roce 1962 postgraduální... zobrazit více >
O AUTOROVI: Vlastislav Lachout Narodil se 13. 2. 1935 v Kyjích u Prahy Malíř, restaurátor. Studoval u profesorů O. Oplta, K. Součka a M. Holého na AVU v Praze. V roce 1962 postgraduální studium malířských a restaurátorských technik u profesora B. Slánského na AVU v Praze. Věnuje se malbě portrétu, krajiny a restaurování, kde se specializuje na nástěnnou malbu, restaurování závěsných obrazů a polychromovanou plastiku. Zúčastnil se restaurátorských prací v Národním divadle v Praze.
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
S příhozem

11. 11. 2024 21:58:00
Číslo položky:21052
4 800 Kč 15. 9. 2024 10:41:09