Láska nebeská Feuerbach Anselm
POPIS: Olej na plátně, 73,5 x 59 cm, nesignováno. Na rubu přípis, posoudil a autorství určil historik umění František Xaver Harlas
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 39 000 Kč |
Číslo položky:9491