Le Jongleur de Notre dame
Le Jongleur de Notre dame
Le Jongleur de Notre dame
Le Jongleur de Notre dame
Le Jongleur de Notre dame
Le Jongleur de Notre dame
Le Jongleur de Notre dame
Le Jongleur de Notre dame
+ 3

Le Jongleur de Notre dame Holzer Adi

POPIS: Kombinovaná technika, rozměry: 50 x 70 cm, volný list, mírně poškozeno. Signováno tužkou : Holzer 81
O AUTOROVI: (narozen 21. dubna 1936 v Stockerau u Vídně v Dolním Rakousku) je rakouský vizuální umělec, ilustrátor, kreslíř, malíř, grafik, malíř skla a sochař bronzových plastik a... zobrazit více >
O AUTOROVI: (narozen 21. dubna 1936 v Stockerau u Vídně v Dolním Rakousku) je rakouský vizuální umělec, ilustrátor, kreslíř, malíř, grafik, malíř skla a sochař bronzových plastik a skleněných plastik. Pracuje střídavě ve svých studiích ve Værløse v Dánsku a Winklern v Rakousku. V Rakousku je členem Korutanské umělecké asociace.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky:8843