Les Havel Vladimír

POPIS: Olej na plátně, rozměr 65 x 80 cm, nesignováno
O AUTOROVI: Narodil se 7.2.1904 v Malšovicích. Studoval na Státní odborné škole pro umělecké zpracování kovů v Hradci Králové. V letech 1945-1946 studoval na Akademii výtvarných umění... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 7.2.1904 v Malšovicích. Studoval na Státní odborné škole pro umělecké zpracování kovů v Hradci Králové. V letech 1945-1946 studoval na Akademii výtvarných umění u prof. Nejedlého. Maloval krajiny a zátiší. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky:10333
2 500 Kč 19. 3. 2020 09:07:48