Les Havel Vladimír
POPIS: Olej na plátně, rozměr 65 x 80 cm, nesignováno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:10333
2 500 Kč | 19. 3. 2020 09:07:48 | |