Les Minář Karel
POPIS: Olej na plátně, 57,5 x 63,5 cm, malba poškozená
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:7404
Žádné příhozy | ||