Les v zimě u Mnichova Hradiště Panuška Vladislav

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 34,5 x 48,5 cm, zaskleno Nově rámováno
O AUTOROVI: (1902 - 1959) Narozen 22. 5. 1902 ve Karasově Lhotě. Malíř krajinář, žák svého otce Jaroslava Panušky. Absolvent uměleckoprůmyslové školy v Praze.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Číslo položky:9170