Lešetinský kovář Autor nezjištěn

POPIS: Olej na dřevě, rozměr 80,5 x 120,5 cm, signováno nečitelně vlevo dole, datováno 36., rám poškozen. Velkoformátový obraz z motivem odbojného kováře podle básně Svatopluka Čecha.
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky:5476