Lesní bystřina+Rozkvetlá louka u lesa
+ 3

Lesní bystřina+Rozkvetlá louka u lesa Trinkmoc + Silovský

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 31 x 40 cm, silně poškozený rám + Olej na lepence, rozměry : 24 x 34 cm, malba poškozená.
O AUTOROVI: Malíři
O AUTOROVI: Malíři
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:12367
1 000 Kč 7. 4. 2021 19:55:56