Lesní cesta Jaroš Josef

POPIS: Olej na lepence, rozměr 31 x 39,5 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
O AUTOROVI: 6.3.1898 - 1956
O AUTOROVI: 6.3.1898 - 1956
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky:18302