Lesní cesta Šíma Ladislav
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 72 x 63 cm, získáno z rodiny autora. Datováno 29.
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
Aktuální cena: | 21 000 Kč |
Číslo položky:8823