Lesní cesta Jaroš Josef

POPIS: Olej na lepence, rozměr 50 x 35 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
O AUTOROVI: 6.3.1898 - 1956
O AUTOROVI: 6.3.1898 - 1956
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:18753
1 000 Kč 23. 1. 2024 18:21:55