Lesní jezero Zrzavý Jan - připsáno

POPIS: Pastel na kartonu,rozměry 39 x 49 cm. V levém rohu poškozeno. Signováno v pravo tužkou J.Z.
O AUTOROVI: Autorství nedoloženo
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky:7312