Lesní jezírka - 2 obrazy
Lesní jezírka - 2 obrazy
Lesní jezírka - 2 obrazy
Lesní jezírka - 2 obrazy
Lesní jezírka - 2 obrazy
Lesní jezírka - 2 obrazy
Lesní jezírka - 2 obrazy
Lesní jezírka - 2 obrazy
+ 3

Lesní jezírka - 2 obrazy Menzel R.

POPIS: Olej na plátně, rozměr 48,5 x 32 - Protějšky - Jeden z obrazů nesignován a mírně poškozen
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky:6274