Lesní potok Jaroš Josef
POPIS: Olej na lepence, rozměr 53 x 46 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 2 300 Kč |
Číslo položky:18298