Lesní potok Pistorius Jan Ferdinand
POPIS: Olej na plátně, rozměr 70 x 80 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 1 900 Kč |
Číslo položky:13130