Lesní potok Pistorius Jan Ferdinand

POPIS: Olej na plátně, rozměr 70 x 80 cm, malba poškozena
O AUTOROVI: (1899-1985) Soukromě studoval v malířské škole F. Engelmüllera v Praze u J. Proškovce v Plzni a na škole dekorativních umění v Praze. Věnoval se malbě, především koní, květin... zobrazit více >
O AUTOROVI: (1899-1985) Soukromě studoval v malířské škole F. Engelmüllera v Praze u J. Proškovce v Plzni a na škole dekorativních umění v Praze. Věnoval se malbě, především koní, květin a krajiny. V 50. letech se začal věnovat grafice a kresbě.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky:13130