Lesní potok
Lesní potok
Lesní potok
Lesní potok
Lesní potok
Lesní potok
+ 1

Lesní potok Hurt Josef

POPIS: Olej na plátně, rozměr 69,5 x 99,5 cm Prosluněný podzimní lesní interiér s potokem je pěknou ukázkou malířovy krajinářské tvorby z dvacátých let minulého století.
O AUTOROVI: Narodil se 11. 4. 1881 v Olešnici u Jihlavy a zemřel v dubnu 1945 v Terezínské pevnosti. Malíř krajinář a divadelní ředitel. Studoval u S. Suchardy na UMPRUM v Praze. Navrhuje... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 11. 4. 1881 v Olešnici u Jihlavy a zemřel v dubnu 1945 v Terezínské pevnosti. Malíř krajinář a divadelní ředitel. Studoval u S. Suchardy na UMPRUM v Praze. Navrhuje jevištní divadelní výpravy. Své motivy čerpal ze Slovenska, Moravy a Podkarpatské Rusi.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:6446