Lesní splav Jaroš Bohumil

POPIS: Akvarel, rozměr 41 x 31,5 cm, nesignováno, zaskleno
O AUTOROVI: 1856 - 1924 Pocházel s malířské rodiny .Soukromé studia u Julia Mařáka.Malíř krajinář.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:10835
800 Kč 2. 2. 2021 16:45:57