Lesní stezka Svoboda Jaroslav

POPIS: Olej na plátně, rozměr 67 x 49,5, signováno vpravo dole Jar. Svoboda
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:5308