Lesní tůň Engelmüller Ferdinand - označeno

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 60 x 80 cm
O AUTOROVI: Ferdinand Engelmüller
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 35 000 Kč
Číslo položky:15974