Lesní tůně Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně fixované na lepence, rozměry: 47,5 x 28 cm. Datováno 1902
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky:9735