Let ke svobodě - velký formát Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 130 x 100 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky:20233