Letní den Svoboda Jaroslav
POPIS: Olej na sololitu, rozměr 60 x 80 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 900 Kč |
Aktuální cena: | 1 900 Kč |
Číslo položky:11936
1 900 Kč | 3. 2. 2021 00:43:18 | |