Letní den Kars Georges - označeno
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 49 x 62 cm. Řezaný rám.
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 18 000 Kč |
Číslo položky:15922