Letní krajina
Letní krajina
Letní krajina
Letní krajina
Letní krajina
Letní krajina
+ 1

Letní krajina Hérink F. Hanuš

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 73 x 100 cm, malba poškozená, řezaný rám, 40.léta
O AUTOROVI: (1889 - 1958) Narozen 30. 5. 1889 ve Smečně. Malíř krajinář v Moravské Ostravě. Profesorem A. Boudou byl poslán ke studiu do Prahy, kde se učil v ateliéru Al. Kalvody, poté... zobrazit více >
O AUTOROVI: (1889 - 1958) Narozen 30. 5. 1889 ve Smečně. Malíř krajinář v Moravské Ostravě. Profesorem A. Boudou byl poslán ke studiu do Prahy, kde se učil v ateliéru Al. Kalvody, poté 2 roky u prof. Schwaigera.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:9883
1 000 Kč 12. 2. 2020 13:58:28