Letní krajina Schiller M.

POPIS: Olej na lepence, rozměry ve výřezu pasparty: 24 x 30 cm, sklo poškozeno
O AUTOROVI: Schiller M. malíř
O AUTOROVI: Schiller M. malíř
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:19030
Žádné příhozy