Letní krajina Novák Karel
POPIS: Olej na lepence, rozměr 25 x 68 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 300 Kč |
Aktuální cena: | 400 Kč |
Číslo položky:5870
400 Kč | 22. 2. 2018 10:14:41 | |
300 Kč | 20. 2. 2018 19:19:34 | |