Letní krajina Jaroš Josef

POPIS: Olej na papíře fixováno na lepence, rozměr 28 x 38 cm, nerámováno, nesignováno. Získáno z rodiny autora
O AUTOROVI: 6.3.1898 - 1956
O AUTOROVI: 6.3.1898 - 1956
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:18300
1 000 Kč 19. 9. 2023 19:23:17