Letní krajina Jaroš Josef
POPIS: Olej na papíře fixováno na lepence, rozměr 28 x 38 cm, nerámováno, nesignováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:18300
1 000 Kč | 19. 9. 2023 19:23:17 | |