Letní krajina Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměr 51 x 70,5 cm, plátno i malba poškozena
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:13957
1 000 Kč 30. 9. 2021 13:10:23