Letní krajina s postavou Balíček Karel

POPIS: Olej na sololitu, rozměry: 22 x 28 cm, poškozený rám
O AUTOROVI: Narozen 31. 10. 1904 v Chrasti u Chrudimi. Malíř a učitel ve Svratce. Několik let maloval u Gustava Macouna v Kameničkách, také pracoval s R. Hanychem.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:9921