Letní krajina s rybníkem Kopecký K.
POPIS: Olej na plátně, rozměry 25 x 33 cm, rok 1947, zaskleno, řezaný rám poškozen
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 600 Kč |
Číslo položky:7964