Letní krajina s rybníkem Kopecký K.

POPIS: Olej na plátně, rozměry 25 x 33 cm, rok 1947, zaskleno, řezaný rám poškozen
O AUTOROVI: Nezjištěno
O AUTOROVI: Nezjištěno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky:7964