Letní krajina - velký formát Zahel Adolf
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 100 x 118 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 17 500 Kč |
Číslo položky:9884