Letní kytice Černovický Josef M
POPIS: Olej na plátně, rozměr 35 x 50 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 600 Kč |
Číslo položky:16491
2 600 Kč | 6. 2. 2023 11:42:53 | |
2 500 Kč | 24. 1. 2023 12:50:25 | |