Léto Zich Rudolf

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 50 x 110 cm, nerámováno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:12550
1 000 Kč 28. 3. 2021 22:06:55