Léto na venkově Svoboda Jaroslav

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky:12433