Léto v polích Svoboda Jaroslav

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 40 x 61,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky:11578
1 600 Kč 3. 2. 2021 00:43:09