Levandulové pole Mamedov Vugar
POPIS: Olej na plátně, rozměr malby 30 x 40 cm, volné plátno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 900 Kč |
Číslo položky:15555
1 900 Kč | 15. 6. 2022 22:48:53 | |
1 800 Kč | 11. 5. 2022 09:28:21 | |