Levandulové pole Mamedov Vugar

POPIS: Olej na plátně, rozměr malby 30 x 40 cm, volné plátno
O AUTOROVI: Umělec z Baku
O AUTOROVI: Umělec z Baku
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky:15555
1 900 Kč 15. 6. 2022 22:48:53
1 800 Kč 11. 5. 2022 09:28:21