Ležící akt - Velký formát Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměr 50 x 100 cm
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky:18513