Ležící akt - Velký formát Kovařík Jiří - napodobitel

POPIS: Olej na plátně, rozměr 90 x 120 cm, malba poškozena, nesignováno
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky:16168