Lidé na na mořském útesu Autor nezjištěn

POPIS: Olej na lepence, rozměr 18 x 23 cm, rám poškozen.Signováno vpravo dole , nečitelně.
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:5887
500 Kč 19. 2. 2018 16:30:55
400 Kč 15. 2. 2018 22:50:06