Lidé na na mořském útesu Autor nezjištěn
POPIS: Olej na lepence, rozměr 18 x 23 cm, rám poškozen.Signováno vpravo dole , nečitelně.
Vyvolávací cena: | 400 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:5887
500 Kč | 19. 2. 2018 16:30:55 | |
400 Kč | 15. 2. 2018 22:50:06 | |