Lodě na moři - velký formát
Lodě na moři - velký formát
Lodě na moři - velký formát
Lodě na moři - velký formát
Lodě na moři - velký formát
Lodě na moři - velký formát
Lodě na moři - velký formát
Lodě na moři - velký formát
+ 3

Lodě na moři - velký formát Moras Walter

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 76 x 133,5 cm, rozměry včetně rámu 108 x 165 cm, zdobený zlacený rám. Vysoce kvalitní dílo galerijní úrovně, hodnoty a rozměru. Odhadní cena 100 000 Kč - 120 000 Kč
O AUTOROVI: Narození: 20. ledna 1856 - Německo Úmrtí: 6. března 1925 - Německo Německý krajinář, jehož tvorba byla významně ovlivněna malířem Hermannem Eschkem (1823-1900) V roce 1876... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narození: 20. ledna 1856 - Německo Úmrtí: 6. března 1925 - Německo Německý krajinář, jehož tvorba byla významně ovlivněna malířem Hermannem Eschkem (1823-1900) V roce 1876 představil mladý Moras svou první výstavu na pruské akademii umění v Berlíně. Poté, Morasova díla byla v malém počtu vystavována na významných výstavách berlínského umění. Moras také vystavoval v Brémách, Oldenburgu a Mnichově. Na Eschkeho doporučení, mladý Moras maloval scény v Mecklenburgu a velký skalnatý německý ostrov Rügen. Maloval také v Norsku, Nizozemsku a Itálii. Nicméně, mnoho z jeho prací bylo vytvořeno ve venkovském Brandenburg a v oblasti Berlína. Moras nebyl členem Berlínské asociace umělců. V roce 1882 se oženil s Idou Baluschek, dcerou berlínského železničního návrháře. Jejich syn Bruno se narodil v roce 1883; Bruno Moras by se také stal malířem, ale byl zastíněn pověstí svého otce.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky:8277